Campari Group Aperol

Charakteristická červenooranžová barva. Aroma je silně pomerančové s příjemným bylinným podtónem. Chuť je ovocná, hořkosladká díky výtažkům z pomerančů, bylin a kořenů. Dlouhý, příjemný hořkosladký závěr.

Servírujte


5-7°C

Doporučujeme do míchaného nápoje Aperol Spritz: 3 díly prosecca, 2 díly Aperolu, 1 díl sody, led

Podrobné informace

Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
0,75 l
Výrobce
Campari Group
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

U nás se při výběru vína nespálíte

Věděli jste, že s námi se při výběru vhodného vína nespálíte? Teď to platí doslova. Ve spolupráci se společností Dermacol jsme pro vás totiž připravili speciální akci, během níž můžete získat opalovací krém SPF 50. Stačí, když nakoupíte libovolných 6 lahví z naší nabídky.

Jaké knihy sluší vínu? Doporučujeme naše oblíbené kombinace

Každý si ideální léto představujeme trochu jinak. My máme ale poměrně jasno, že ta nejlepší pohoda nastane, když máme čas na oblíbenou knihu a sklenku dobrého vína. Nebo jiného oblíbeného drinku.
Překvapivě jsme se shodli, že poslední dobou nás baví převážně knihy českých autorů, ne nutně ve spojení s českým vínem. I když ani tomu se nebráníme. Přečtěte si zkrátka našich 5 tipů, jak vína a knihy ideálně párovat.

Recept: Aperol Spritz snadno a rychle

Léto si letos pospíšilo a tak spěcháme i my. Konkrétně s letními drinky, které jsou skvělé na chuť, snadné na přípravu, a které hlavně zahrnují naše oblíbené prosecco. Jestli ho ještě neznáte, tak s námi pojďte ochutnat Aperol Spritz. Zamilujete si ho.