Campari Group Aperol

Charakteristická červenooranžová barva. Aroma je silně pomerančové s příjemným bylinným podtónem. Chuť je ovocná, hořkosladká díky výtažkům z pomerančů, bylin a kořenů. Dlouhý, příjemný hořkosladký závěr.

Servírujte


5-7°C

Doporučujeme do míchaného nápoje Aperol Spritz: 3 díly prosecca, 2 díly Aperolu, 1 díl sody, led

Podrobné informace

Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
0,75 l
Výrobce
Campari Group
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.

Seznamte se s bulharskými víny

Přijměte naše pozvání na výlet do Bulharska a poznejte díky naší blogerce Janě lokální vína, která se svou kvalitou bohatě vyrovnají výběrovým vínům z jižní Evropy nebo Nového světa. Bulharsko je zemí krásných hor, antických památek a rozkvetlých údolí damašských růží. První vinice zde byly založeny před více než 3 000 lety Thráky, dávnými předky dnešních Bulharů.