Campari Group Aperol

Charakteristická červenooranžová barva. Aroma je silně pomerančové s příjemným bylinným podtónem. Chuť je ovocná, hořkosladká díky výtažkům z pomerančů, bylin a kořenů. Dlouhý, příjemný hořkosladký závěr.

Servírujte


5-7°C

Doporučujeme do míchaného nápoje Aperol Spritz: 3 díly prosecca, 2 díly Aperolu, 1 díl sody, led

Podrobné informace

Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
0,75 l
Výrobce
Campari Group
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.