Balíček 6ti šumivých vín

Balíček šesti šumivých vín je sestaven tak, aby obsáhl typické zástupce z tradičních vinařských zemí s různými úrovněmi zbytkového cukru. Z italské oblasti Veneto šťavnaté Prosecco Spago, z mělnické vinařské podoblasti sekt z vinařství Bettina Lobkowicz, burgundský Crémant, španělská Cava na úrovni brut i demi a na závěr sladké Asti z oblasti Veneto. Idelání pro party či degustaci s různými předkrmy a dezerty. Přejeme příjemné šumivé degustování.

Obsah balíčku


Rivani

Prosecco Frizzante Spago DOC, 0,75 l

Jiskrná, světlounce žlutá barva s perlením, které je typické pro tento druh vína. Ve vůni cítíme bylinky a lehké jablečné tóny. Chuť má tóny exotického ovoce. Středně dlouhý závěr.
Druh vína
Šumivé
Země původu
Itálie
Vinařství
Rivani
Procento alkoholu
10,5 %

Bettina Lobkowicz

BETTINA Sekt Private Collection, 0,75 l

Zlatavá barva s jemným zelenkavým odleskem a intenzivním perlením. Aroma sušených jablek s typickou odrůdovou vůni. Chuť je harmonická, pevná s ovocně minerálním projevem po sušeném ovoci. Dlouhý závěr. Sekt je vyroben klasickou metodou kvašením v lahvi.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Brut
Země původu
Česká republika
Vinařství
Bettina Lobkowicz
Procento alkoholu
12,5 %

Laboure-Gontard

Crémant de Bourgogne Brut, 0,75 l

Víno výraznější žluté barvy se zelenkavými odlesky a dlouhotrvajícím jemným perlením. Aroma výrazně ovocné po bílém rybízu s nádechem lískových oříšků a máslových toastů. Chuť je šťavnatá, ovocná s tóny pomela či přezrálého grepu se středně dlouhým závěrem. Víno oceněno bronzovou medailí Wine&Degustation!
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Brut
Země původu
Francie
Vinařství
Laboure-Gontard
Procento alkoholu
12 %
Ocenění
Bronzová medaile v Grand test Wine&Degustation 7-8/2016 86,38 bodů.

Vilarnau

Cava demi, 0,75 l

Cuvée odrůd: Macabeo, Xarel-lo a Parellada. Barva leštěné mosazi se stříbřitými odlesky a středně intenzivním perlením. Vůně je příjemně ovocná až květinová. Chuť má středně plné tělo s příjemným vyšším zbytkovým cukrem. Má ovocný svěží charakter. Středně dlouhý závěr. Vyrobeno tradiční metodou kvašením v lahvi.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Demi sec
Země původu
Španělsko
Vinařství
Vilarnau
Procento alkoholu
11,5 %
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Oblíbená letní soutěž o Dermacol balíčky je tady!

Slunce, pláže, pikniky, výlety… Taky cítíte tu vůni léta a tajemných dálek? Když si k tomu představíte navíc vůni lehkého vína s ovocnými tóny a chutí bobulovitého ovoce, stačí už jen zavřít oči a ocitnete se na dovolené.

Slunce – dobrý sluha, ale zlý pán. Pro víno i člověka.

Víno, stejně jako člověk, miluje slunce. Jen toho sluníčka nesmí být moc. Věděli jste, že s námi se při výběru vhodného vína nespálíte? Teď to platí doslova. Ve spolupráci se společností Dermacol nyní k Vašim objednávkám rozdáváme dárky! Stačí si dle libosti vybrat z naší nabídky a zvolit doručení na hypermaket nebo pomocí služby Messenger.

Vychutnejte si harmonickou souhru grilované panenky či pražmy královské s vínem

Užijte si opravdu skvělé grilování a vychutnejte si kouzlo propojení grilovaného masa s doporučenými víny od naší sommelierky.