Balíček tří šumivých vín

Tento balíček je určen pro milovníky sušších šumivých vín. Všechna tři vína jsou vytvářena metodou champenoise, tedy klasickou metodou kvašení v láhvi. Příjemná kombinace svěžích vín s ovocným základem chuti. Z tuzemských vinic pochází sekt 1876, z francouzské oblasti Alsace pochází Crémant a na závěr elegantní španělská Cava. Přejeme příjemné šumivé degustování.

Obsah balíčku


Jean Geiler

Kuehn Crémant d´Alsace brut, 0,75 l

Čistá, průzračná, zlatožlutá barva se zelenkavými odlesky a jemným intenzivním perlením. Intenzivnější vůně s charakterem zahradního zralého ovoce, připomínající ringle, mirabelky a letní žlutá jablka. Chuť je středně plná se šťavnatou výraznější kyselinou, jež zůstává dlouho po polknutí na patře. Charakter chutě připomíná zralé bobule bílého rybízu a mirabelek. Dlouhý závěr.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Suché
Země původu
Francie
Vinařství
Jean Geiler
Procento alkoholu
12 %

Zámecké vinařství Bzenec

Sekt 1876 Brut, 0,75 l

Světlounce žluto zelenkavá barva a intenzivní perlení. Vůně má svěží projev s nádechem letního ovoce a pečeného toastu. V chuti je intenzivní, ovocné s jemně nazrálým tónem Delší závěr. Kvašeno v lahvi tradiční metodou.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Brut
Země původu
Česká republika
Vinařství
Zámecké vinařství Bzenec
Procento alkoholu
11,5 %
Ocenění
Stříbrná medaile Prague Wine Trophy 2017.
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.