Ctra. Cigales - Corcos Km. 3, 47270 Cigales, Valladolid (Spain)
Zobrazit na mapě


(+34) 983 581 029


info@bodegasmuseum.com


http://www.bodegasmuseum.com

Vinařství Bodega Museum

Vinařství Bodega Museum vzniklo jako součást expanze skupiny Baron de Ley. Při hledání vhodné oblasti pro pěstování vinné révy se vinařství Baron de Ley zaměřilo na oblast Cigales. Rok 1999 byl „testovacím“, kdy společnost spolupracovala s externím vinařstvím a nechalo zrát víno na bývalé samotě a o rok později byla otevřena první láhev Finca Monasterio. Začaly se psát první dny vinařství Bodega Museum.

Vinařství

Půda, klima, vinice. To vše je potřeba pro vytvoření krásného, plného vína s velkým přesahem. Zrání ve sklepích ve Finca Museum dodává vínům komplexnost tolik charakteristikou pro místní vína. Vína zde zrají od 12 do 24 měsíců a to postupně v různých sudech, aby se dosáhlo toho nejlepšího výsledku.

Vinohrady

Vinařství je rokem svého založení skutečně mladší. Nicméně jeho vinice jsou velmi, velmi staré a nachází se ve skutečně pozoruhodné krajině, která je pro vinohradnictví jako stvořená. Chudá, ale zdravá půda, neobdělávaná po celé generace, akumuluje teplo během horkých letních dnů a uvolňuje jej během noci, což přispívá k dokonalému dozrávání hroznů. Vinice zde mají malý výnos, ale půda je bohatá na minerály, což se odráží v kvalitě vína.

Vína Bodega Museum v nabídce našeho e-shopu

Bodega Museum Museum Real Reserva Cigales DO

  • Červené
  • Suché
  • 2014

499,- 400,-

-19%