Carretera de Aguarón, km 47,100, 50400 Cariñena, Zaragoza, Španělsko
Zobrazit na mapě


+34 976 79 30 16

Vinařství Bodegas Añadas

V oblasti Cariñena stěží potkáte někoho, kdo nemá něco společného s vínem. Právě tato známá vinařská oblast je sídlem úspěšného vinařství Bodegas Añadas.

Vinařství, které každý rok opouští vynikající vína

Za vinařstvím nestojí nikterak dlouhá historie. Vzniklo v roce 2011. Tradici ale nahrazuje touha dělat ta nejlepší vína, moderní technologie, harmonie s přírodou a láska k řemeslu.

Vyrábí výhradně organická BIO vína s minimálním zásahem člověka a chemie. Každý rok se tým vinařů a odborníků přizpůsobuje vínu a podmínkám, které mu klima přichystá. Právě to je receptem, proč si nemůžou ve španělském vinařství stěžovat na špatnou sezónu.

Na 100 hektarech vinic s různou nadmořskou výškou dozrávají jak červené odrůdy (Merlot, Syrah, Cabernet Sauvignon, Tempranillo), tak i bílé (Chardonnay, Macabeo, Mostacel, Sauvignon Blanc).

Víno přinášející potěšení více smyslům

Když se spojí tradice španělské vinařské oblasti s jedinečností a inovacemi vinařství Bodegas Añadas, vznikají skvostná vína, jež jsou potěšením pro chuťové buňky. Nelahodí jen chuti a čichu, ale i zraku. A to díky etiketám od umělce Enrique Torrijos.

Dopřejte si vy i trojí potěšení smyslů s lahví od tohoto vinařství.