Víno Zlomek & Vávra, s.r.o. Dárkové balení v dřevěné bedýnce

České víno

Tento balíček Vám může být dodán pouze dopravcem Messenger nebo vyzvednut na Vámi vybraném hypermarketu, děkujeme. Originální dárkové balení od vynikajícího vinařství vyrobeno exklusivně pro Globus. Součástí balení jsou tři vinařova nejoblíbenější vína- šťavnatý Sauvignon s typickým aroma a chutí po listu černého rybízu a kvetoucího bezu, tradičně oblíbené Rulandské šedé připomínající letní zahradu plnou slunce a ovoce s dominancí angreštu a šťavnatostí zelených jablíček a nakonec elegantní Rulandské modré, v kterém se snoubí černý jeřáb s višněmi a s jemnými likérovými tóny a příjemným taninem.Velmi vkusná je i ručně vyráběná dřevěná krabice, kterou můžete v domácnosti využít díky praktickým provazovým úchytům i jako nosič nádobí či pohoštění.

Servírujte


9-11°C, 16-18°C

Podrobné informace

Odrůda
Sauvignon, Rulandské šedé, Rulandské modré
Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Suché
Vinařství
Víno Zlomek & Vávra, s.r.o.
Podoblast
mikulovská, slovácká
Objem
3x0,75 l
Procento alkoholu
13,5 %
Oblast
Morava
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.