Víno Zlomek & Vávra, s.r.o. Dárkové balení v dřevěné bedýnce

České víno

Tento balíček Vám může být dodán pouze dopravcem Messenger nebo vyzvednut na Vámi vybraném hypermarketu, děkujeme. Originální dárkové balení od vynikajícího vinařství vyrobeno exklusivně pro Globus. Součástí balení jsou tři vinařova nejoblíbenější vína- šťavnatý Sauvignon s typickým aroma a chutí po listu černého rybízu a kvetoucího bezu, tradičně oblíbené Rulandské šedé připomínající letní zahradu plnou slunce a ovoce s dominancí angreštu a šťavnatostí zelených jablíček a nakonec elegantní Rulandské modré, v kterém se snoubí černý jeřáb s višněmi a s jemnými likérovými tóny a příjemným taninem.Velmi vkusná je i ručně vyráběná dřevěná krabice, kterou můžete v domácnosti využít díky praktickým provazovým úchytům i jako nosič nádobí či pohoštění.

Servírujte


9-11°C, 16-18°C

Podrobné informace

Odrůda
Sauvignon, Rulandské šedé, Rulandské modré
Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Suché
Vinařství
Víno Zlomek & Vávra, s.r.o.
Podoblast
mikulovská, slovácká
Objem
3x0,75 l
Procento alkoholu
13,5 %
Oblast
Morava
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.