Víno Zlomek & Vávra, s.r.o. Dárkové balení v dřevěné bedýnce

České víno

Tento balíček Vám může být dodán pouze dopravcem Messenger nebo vyzvednut na Vámi vybraném hypermarketu, děkujeme. Originální dárkové balení od vynikajícího vinařství vyrobeno exklusivně pro Globus. Součástí balení jsou tři vinařova nejoblíbenější vína- šťavnatý Sauvignon s typickým aroma a chutí po listu černého rybízu a kvetoucího bezu, tradičně oblíbené Rulandské šedé připomínající letní zahradu plnou slunce a ovoce s dominancí angreštu a šťavnatostí zelených jablíček a nakonec elegantní Rulandské modré, v kterém se snoubí černý jeřáb s višněmi a s jemnými likérovými tóny a příjemným taninem.Velmi vkusná je i ručně vyráběná dřevěná krabice, kterou můžete v domácnosti využít díky praktickým provazovým úchytům i jako nosič nádobí či pohoštění.

Servírujte


9-11°C, 16-18°C

Podrobné informace

Odrůda
Sauvignon, Rulandské šedé, Rulandské modré
Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Suché
Vinařství
Víno Zlomek & Vávra, s.r.o.
Podoblast
mikulovská, slovácká
Objem
3x0,75 l
Procento alkoholu
13,5 %
Oblast
Morava
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Slunce – dobrý sluha, ale zlý pán. Pro víno i člověka.

Víno, stejně jako člověk, miluje slunce. Jen toho sluníčka nesmí být moc. Věděli jste, že s námi se při výběru vhodného vína nespálíte? Teď to platí doslova. Ve spolupráci se společností Dermacol jsme pro Vás totiž připravili speciální akci, během níž můžete získat opalovací krém SPF 30. Stačí, když nakoupíte libovolných 6 lahví z naší nabídky.

Vychutnejte si harmonickou souhru grilované panenky či pražmy královské s vínem

Užijte si opravdu skvělé grilování a vychutnejte si kouzlo propojení grilovaného masa s doporučenými víny od naší sommelierky.

Překvapte na grilovací párty tygřími krevetami s chilli a grilovaným ananasem

Pokud připravujete grilování pro přátele a chcete, aby bylo opravdu nezapomenutelné, nechejte si doporučit skvělé kombinace vín a receptů od naší sommelierky. Nesáhnete vedle a zaručeně si vychutnáte společné chvíle.