Soutěž o produkty Dermacol a červené víno

Soutěž o 3 dárkové tašky najdete na našem Facebooku a pravidla jsou velmi jednoduchá – stačí, když do 19. 8. vyplníte jednoduchý kvíz ze soutěžního příspěvku. 

Červené víno v létě?

Nebojte, nezbláznili jsme se. Nechceme Vám totiž tvrdit, že v létě musíte pít pouze lehká šumivá Prosecca nebo bílá vína. Naopak, dopřejte si také v létě dobré červené víno. A to španělské Vás navíc přenese na dovolenou, aniž byste museli opouštět pohodlí domova. V soutěži můžete vyhrát Pagos del Rey Bajoz Tinto Roble, tedy víno výrazné rubínové barvy, v jehož aroma zralých švestek lze rozpoznat i tóny hřebíčku a lékořice. V plné elegantní chuti ucítíte švestkovou pecku s výraznou perzistencí. Podávat ho můžete s lehkými letními pokrmy jako např. kuřecím masem s mangovou omáčkou nebo sýrem Gorgonzola. 

Letní lekce etikety pro muže

Ačkoli v dnešní době už příliš firem na přísném dress codu netrvá a povinné obleky přestávají být pravidlem, věděli jste, že správně by muži neměli kraťasy ve městě nosit vůbec? Bez ohledu na to, zda jsou z kvalitní džínoviny. Stejně tak zapomeňte na žabky (a to platí i pro dámy). Ty zkrátka do města nepatří. Ideální městský outfit pro muže hlásá plátěné kalhoty, které jsou dokonce mnohdy pohodlnější než zmiňované džínové kraťasy, k tomu lehké tenisky nebo prodyšné polobotky a košili s výjimečně ohrnutým rukávem; nikdy s rukávem krátkým. K etiketou schválenému outfitu pak patří také péče o zevnějšek. Zejména v létě by měli i muži dbát na to, jaké parfémy a kosmetiku používají. Neměly by být příliš výrazné a těžké, ale vynechávat kosmetiku úplně také není správné.

Proč soutěžit o balíček Dermacol?

A právě proto, aby bylo dodržování letní etikety snazší, můžete ve spolupráci s Dermacolem vyhrát sadu pánské kosmetiky, která pomůže předejít každému faux pas. Voda po holení Poker Face se postará, abyste na schůzkách měli vždy bezchybně oholenou tvář; k tomu se nebojte vyzkoušet také hydratační krémy. Zmiňovat (zejména v létě) nezbytnost deodorantů už snad ani nemusíme, že?

 

Vína exkluzivně u nás