Vinotéka Globus a Dermacol soutěž

Vyhrajte 3 dárkové tašky Dermacol s lahví šumivého vína Cavatina Rosé. Soutěž najdete na našem Facebooku a pravidla jsou velmi jednoduchá – stačí, když do 10. 7. vložíte do komentáře pod soutěžní příspěvek fotografii a označení osoby, se kterou byste si nejradši užili prázdninový holčičí dýchánek.   

Šumivá vína značky Cavatina vyrábí italské vinařství Becio della Luna. Vinařství sídlí ve městě Vidor v samotném srdci oblasti, která je vyhlášená produkcí legendárního prosecca a leží necelých 100 kilometrů od Benátek. Pro vinaře je jako stvořená - má mírné klima a výhodnou polohu mezi Dolomity a středomořským pobřežím. Zdejší vinohrady leží v nadmořské výšce 300 až 500 metrů a jsou obdělávány ručně, protože jejich poloha mechanizaci neumožňuje. Některé vinice jsou dokonce sklízeny pomocí helikoptér. Přečtěte si další informace na této stránce. A jaké výhry pro Vás připravila společnost Dermacol? Těšit se můžete na skvělá tělová mléka, produkty Aqua Beauty, sprchové gely nebo parfémované tělové spreje.

Ideální letní večer Vám vykouzlí kombinace právě šumivého vína a osvěžujících tělových sprejů, které oceníte zejména v horkých letních dnech. Tóny bergamotu a bílých květin nebo vanilky, exotických květin a šťavnatých pomerančů. Den můžete zakončit chladivou tropickou sprchou s vůní papáji a máty nebo meruňky a melounu. A budete-li si chtít opravdu užít, osvěžení vám jistě dopřejí také tóny červeného grepu a zahradního ovoce, které můžete ochutnat v tomto Cabernet Sauvignon.

Potřebnou hydrataci nejen na dovolené Vám zase dodá řada Aqua Beauty, která se postará nejen o hydrataci Vaší pleti, ale také o její správné odlíčení. Celé tělo pak ocení řadu hydratačních, regeneračních a vyživujících tělových mlék. Širokou nabídku výrobků Dermacol naleznete také v hypermarketech Globus.

 

Vína exkluzivně u nás