Způsoby doručení vín a příslušenství z Vinotéky Globus

Jako naši zákazníci si můžete vybrat z několika různých způsobů doručení objednávky. Záleží jen na Vašich preferencích, jakou z nabízených možností zvolíte. Víno vždy zabalíme tak, aby se při přepravě nemohlo poškodit.

 

Doručení objednávky do hypermarket Globus

Svou objednávku si můžete nechat doručit do svého oblíbeného hypermarketu Globus a vyzvednout v tamním infocentru. Pokud si objednáte do 12:00, ze svého vína se můžete radovat už následující pracovní den.

Objednáte-li u nás za víc jak 500 Kč, doručíme Vám objednané zboží zdarma.

Protože je nabídka e-shopu Vinotéka Globus širší než nabídka hypermarketů, vína skladujeme v našem externím skladu. Každou Vaši objednávku tak do hypermarketu odesíláme pečlivě zabalenou a zkompletovanou, což se neobejde bez nákladů. Objednávky nižší než 500 Kč tak zpoplatňujeme částkou 49 Kč.

 

Doručení objednávky na výdejní místa Zásilkovny

Nemáte hypermarket Globus poblíž? Pro vyzvednutí můžete využít jednu z více než 700 poboček Zásilkovny.

Pokud si objednáte do 12:00, tentýž všední den předáme zásilku dopravci. Zásilka je na výdejním místě standartně uložena 7 pracovních dnů a zákazník má možnost si tuto dobu prodloužit až na 21 dní.

DPD

Přejete si doručení domů, nebo do kanceláře? Přepravce DPD Vám zásilku vína doveze až na místo, které si sami určíte.

 

EXPRESNÍ VEČERNÍ KURÝR PRAHA

Přejete si vychutnat víno již dnes? Objednejte si do 12:00 a my Vám ho v rámci Hlavního města Prahy ještě ten všední den ve večerních hodinách doručíme. Pozor, v případě volby platby dobírkou lze platit pouze v hotovosti.

 

MESSENGER

Přejete si doručení domů, nebo do kanceláře? Přepravce MESSENGER Vám zásilku vína doveze až na místo, které si sami určíte. Pokud si objednáte do 12:00, tentýž všední den předáme zásilku dopravci. Pozor, v případě volby platby dobírkou lze platit pouze v hotovosti.

 

Tabulka s cenami dopravy

V tabulce naleznete ceny dopravy u jednotlivých způsobů doručení. 

Dopravce / Cena objednávky v Kč 0-500 Kč 501-1800 Kč Nad 1800 Kč
VYZVEDNUTÍ V HYPERMARKETU GLOBUS 49 Kč Zdarma Zdarma
ZÁSILKOVNA 99 Kč 99 Kč Zdarma
DPD 139 Kč 139 Kč Zdarma
EXPRESNÍ VEČERNÍ KURÝR PRAHA 149 Kč 149 Kč Zdarma
MESSENGER 139 Kč 139 Kč Zdarma

 

Způsoby platby vín a příslušenství z Vinotéky Globus

Kartou online – nejpopulárnější možnost jak zaplatit svá vína. Naše platební brána je plně zabezpečena a poskytuje nám ji ČSOB. Při platbě online ušetříte čas, a co se týká důvěryhodnosti, pořád jsme Globus. Společnost, pro kterou je zákazník na prvním místě. Garantujeme, že pokud zaplatíte kartou online, doručíme Vám vaše vína a nebudete se muset bát, že dostanete něco, co jste si neobjednali. 

Hotově nebo kartou při předání – Objednali jste si víno na nějaké z výdejních míst? Pokud ano a pojedete do Globusu, můžete uhradit vína jak hotově, tak i platební kartou. Máte nejblíž výdejní místo pobočku Zásilkovny? I zde můžete zásilku vín zaplatit hotově, na některých místech Zásilkovny akceptují i platební karty.

Dobírka – Kurýrní služby umožňují platbu objednávky na dobírku. Zaplatíte tak až po kontrole a při převzetí zásilky. U přepravce MESSENGER a Expresní večerní kurýr Praha je dobírka možná pouze v hotovosti.

 

Způsob dopravy Dobírka
Vyzvednutí v hypermarketu Globus 0 Kč
Osobní odběr Zásilkovna.cz 15 Kč
Zásilkovna.cz Expresní večerní kurýr Praha 25 Kč
Kurýrní služba DPD 25 Kč
Messenger 25 Kč