Podzimní vinné semináře v hypermarketech Globus

Podzimní vinné semináře již zanedlouho začínají. Nenechte si je ujít a přijďte ochutnat tuzemská i zahraniční vína ze sortimentu e-shopu Vinotéka Globus a hypermarketů Globus.

Ochutnali jsme je všechny, aneb jak vybíráme nová vína

Jak vybíráme a jak popisujeme vína do sortimentu e-shopu? Připravili jsme pro vás malý výlet do světa práce sommeliera. Specialisty na víno, snoubení pokrmů s vínem, na ostatní nápoje a delikatesy.

Vinařství Fish Hoek - Vína, která pomáhají

V jihoafrickém vinařství Fish Hoek zastávají názor, že výroba vína je umění, které je nejlepší dělat jednoduchým způsobem. Čistě, jednoduše, krásně. Zaměřují se zde na ty nejkvalitnější odrůdy, které umožňují přirozenou a čistou chuť již sami o sobě.

Vinař roku 2017

Ve čtvrtek 24. 8. 2017 byl slavnostně vyhlášen Vinař roku 2017 a nám je potěšením, že vína zlatého a stříbrného vinaře roku vám můžeme v e-shopu Vinotéka Globus nabídnout.

E-shop Vinotéka Globus slaví 1. narozeniny

Slavíme 1. narozeniny Vinotéky Globus v novém provedení. Zavzpomínejte s námi, co všechno se za tu dobu událo a ochutnejte exkluzivní víno od společnosti Davinus, které jsme pro vás pro tuto příležitost vybrali.

Tomatová polévka s kapkou vína

Dáváte přednost rychlým receptům ,,co dům dal"? Vyzkoušejte tomatovou polévku z blogu ,,Talk to my moustache".

Paleo tortily s krevetami

Zaujala Vás paleo dieta nebo jen rádi zdravě jíte? Vyzkoušejte paleo tortily s krevetami z blogu Recipe for 30s.

Rebarborové clafoutis

Máte rádi clafoutis? Zkuste si upéct vlastní podle receptu Romany z blogu ,,Na skok v kuchyni". Přejeme Vám dobrou chuť.

Talk to my moustache - Těstoviny Amatriciana

Blogerka Nikola miluje těstoviny a podělila se s námi o recept, který vařila se svým přítelem Martinem.

Jaké články vás zajímají?

Instagram