Karafa Fyt 0,7L

Podrobné informace

Typ použití
Servírování
Materiál
Vhodné do myčky.
Vnitřní objem
0.7 l
Průměr
16.8 cm
Délka
0,136 cm
Hmotnost
0,758 kg
Výška
17,9 cm
Šířka
0,137 cm
Barva
Průhledná
Použití
Elegantní dekanter (karafa) na červené víno a pro některá bílá vína
Popis
Malá karafa na víno nebo vodu vyrobená z kvalitního foukaného bezolovnatého kříšťálového skla. Karafa je dodávána v dárkové krabici.
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.