Zámecké vinařství Bzenec Kolekce 2x 1508

České víno

Tento balíček Vám může být dodán pouze dopravcem Messenger nebo vyzvednut na Vámi vybraném hypermarketu, děkujeme. Kolekce jakostních vín z vybraných viničních tratí podoblastí Morava exkluzivně pro Globus. Ryzlink Rýnský (Riesling) ročník 2015 /Muškát Moravský ročník 2017.

Servírujte


11-13°C

Podrobné informace

Odrůda
Ryzlink Rýnský (Riesling)/Muškát Moravský
Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Suché
Vinařství
Zámecké vinařství Bzenec
Jakostní zatřídění
Jakostní víno
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
2x0,75 l
Plněno v
Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
Procento alkoholu
12 %
Oblast
Morava
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.