Zámecké vinařství Bzenec Kolekce 2x 1508

České víno

Tento balíček Vám může být dodán pouze dopravcem Messenger nebo vyzvednut na Vámi vybraném hypermarketu, děkujeme. Kolekce jakostních vín z vybraných viničních tratí podoblastí Morava exkluzivně pro Globus. Ryzlink Rýnský (Riesling) ročník 2015 /Muškát Moravský ročník 2017.

Servírujte


11-13°C

Podrobné informace

Odrůda
Ryzlink Rýnský (Riesling)/Muškát Moravský
Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Suché
Vinařství
Zámecké vinařství Bzenec
Jakostní zatřídění
Jakostní víno
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
2x0,75 l
Plněno v
Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
Procento alkoholu
12 %
Oblast
Morava
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.