Mionetto Proseco Spago DOC

Světle žlutá barva se zelenkavými odlesky, středně intenzivním perlením a velmi dobrou viskozitou. Středně plná vůně připomíná bílé květy. Chuť je harmonická, středně plná s medovým závěrem.

Servírujte


8-10°C

Doporučujeme jako aperitiv, k lehkým předkrmům nebo k lehkým pokrmům z drůbeže.

Podrobné informace

Odrůda
Glera
Země původu
Itálie
Druh vína
Šumivé
Vinařství
Mionetto
Jakostní zatřídění
Frizzante
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
0,75 l
Plněno v
Mionetto SPA Valdobbiadene, Italia
Procento alkoholu
11,00 %
Oblast
Valdobbiadene
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.