Rémy Martin VSOP

Legendární koňak světle jantarové barvy se vyznačuje vůní po zralých meruňkách, pečeném jablku s květinovými tóny. Dominantní je aroma vanilky díky zrání v sudech z limousinského dubu. Harmonická chuť po zralém ovoci s nádechem lékořice zanechává elegantní a vyvážený dojem Roku 1927 uvedl Rémy Martin House koňak v kategorii VSOP, který se okamžitě stal prodejním trhákem, a to především díky své skvělé kvalitě. Dnes je koňak Rémy Martin VSOP považován za „zákonodárce kvality“.

Servírujte


19°C

Samotné

Podrobné informace

Objem
0,7 l
Plněno v
Francie
Složení
Cognac
Výrobce
Rémy Martin
Ocenění
Gold medal from 2012 Spirits Business Cognac Masters (UK); Gold medal from 2013 International Spirit Award ISW (Germany)
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Vychutnejte si harmonickou souhru grilované panenky či pražmy královské s vínem

Užijte si opravdu skvělé grilování a vychutnejte si kouzlo propojení grilovaného masa s doporučenými víny od naší sommelierky.

Překvapte na grilovací párty tygřími krevetami s chilli a grilovaným ananasem

Pokud připravujete grilování pro přátele a chcete, aby bylo opravdu nezapomenutelné, nechejte si doporučit skvělé kombinace vín a receptů od naší sommelierky. Nesáhnete vedle a zaručeně si vychutnáte společné chvíle.

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na veletrh Wine Prague 2019

Navštivte s námi odborníky vysoce ceněnou událost určenou pro milovníky vína. Pro deset z Vás máme VIP vstupenky pro dvě osoby v celkové hodnotě 2 600 Kč na 5. ročník mezinárodního veletrhu vína, Wine Prague 2019. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.