S námi se při výběru nespálíte. Doslova.

Například vinaři ve Francii mají obavu, že jejich víno bude kvůli většímu počtu horkých dnů méně kvalitní a snaží se ho chránit. V horkých dnech totiž trpí celé vinice – od půdy, přes kořenový systém až po samotné bobule.Výsledná vína pak mohou být příliš sladká a pro zákazníky méně atraktivní. Zkrátka – příliš mnoho slunečního záření škodí.

Stejně tak intenzivní slunění škodí i lidské pokožce. Naše vinotéka pro Vás ve spolupráci se společností Dermacol připravila speciální akci, v rámci které můžete k šesti lahvím z nabídky našeho E-shopu získat zdarma voděodolné přípravky na opalování Dermacol - krém s balzámem spf 30 nebo mléko na opalování ve spreji spf 6.

Dopřejte si kvalitní víno třeba u bazénu nebo na pikniku s přáteli a buďte si jistí, že Vaše pokožka i víno bude v naprostém pořádku.

Dárek pro Vás:

Voděodolný krém na opalování s balzámem spf 30

Voděodolný pleťový krém 2v1 na opalování a balzám na rty SPF 30 poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a zvláčňuje pokožku. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E zabraňuje poškození pokožky vlivem UV záření a zamezuje předčasnému stárnutí. D-panthenol a Allantoin zklidňují pokožku a zabraňují jejímu podráždění.

Voděodolné mléko na opalování ve spreji spf 6

Voděodolné mléko na opalování s beta-karotenem poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E a olejem z hroznových jader zabraňuje poškození pokožky vlivem UV záření a zamezuje předčasnému stárnutí.

Benefity

  • Dermatologicky testováno,
  • voděodolné,
  • s vitaminem E, olejem z hroznových jader a beta-karotenem

 

Ostatní krémy z nabídky společnosti Dermacol seženete také v hypermarketech Globus.

https://www.dermacol.cz/produkt/water-resistant-sun-milk-spray-spf-6/

https://www.dermacol.cz/produkt/sun-cream-lip-balm-spf-30/

 

Vína exkluzivně u nás