Sommelierský set 3 Prosecco vína

Prosecco již dobylo srdce zarytých odpůrců šumivých vín i u nás, ale Vy už víte, že se nejedná jen o součást slavného míchaného drinku Aperol Spritz! Proto si pojďme vychutnat toto šumivé italské víno z oblasti Veneto od třech výrobců za výhodnější cenu. Pro začátek si vyberte základní Spago od Rivani, pokračujte vínem DOC ze slavného Mionetto a ukončete šumivé mámení se Scavi&Ray přímo ze srdce této oblasti a z nejlepších poloh, přímo z Valdobiadenne!

Obsah balíčku

Obsahuje 3 ks vín.

Na tento produkt se nevztahují kupony na slevu. Je možno uplatnit pouze kupony na dopravu zdarma.


Rivani

Prosecco Frizzante Spago DOC, 0,75 l

Jiskrná, světlounce žlutá barva s perlením, které je typické pro tento druh vína. Ve vůni cítíme bylinky a lehké jablečné tóny. Chuť má tóny exotického ovoce. Středně dlouhý závěr.
Druh vína
Šumivé
Země původu
Itálie
Vinařství
Rivani
Procento alkoholu
10,5 %

Scavi & Ray

Valdobbiadene DOCG Prosecco Superiore Spumante, 0,75 l

Světlejší slámově žlutá barva se stříbrnými i odlesky a delší, elegantní perlení. Plné aroma připomíná zralé broskve či ryngle, v chuti je víno jemné, středně plné, ucítíte zralá zelená jablka a pomeranče či zralé grepy.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Extra brut
Země původu
Itálie
Vinařství
Scavi & Ray
Procento alkoholu
10,50 %
Ocenění
IWSC Hong-Kong 2017-Gold, Trophy
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Oblíbená letní soutěž o Dermacol balíčky je tady!

Slunce, pláže, pikniky, výlety… Taky cítíte tu vůni léta a tajemných dálek? Když si k tomu představíte navíc vůni lehkého vína s ovocnými tóny a chutí bobulovitého ovoce, stačí už jen zavřít oči a ocitnete se na dovolené.

Slunce – dobrý sluha, ale zlý pán. Pro víno i člověka.

Víno, stejně jako člověk, miluje slunce. Jen toho sluníčka nesmí být moc. Věděli jste, že s námi se při výběru vhodného vína nespálíte? Teď to platí doslova. Ve spolupráci se společností Dermacol nyní k Vašim objednávkám rozdáváme dárky! Stačí si dle libosti vybrat z naší nabídky a zvolit doručení na hypermaket nebo pomocí služby Messenger.

Vychutnejte si harmonickou souhru grilované panenky či pražmy královské s vínem

Užijte si opravdu skvělé grilování a vychutnejte si kouzlo propojení grilovaného masa s doporučenými víny od naší sommelierky.