Champagne Rosé Brut & Pralinky Lindt v dárkovém balení

Tento balíček objednávejte s doručením kurýrní službou Messenger nebo k osobnímu vyzvednutí ve vybraném hypermarketu. Balíček od naší sommelierky obsahuje víno oceněné Premium Gold na Prague Wine trophy – Champagne Rosé Brut s tóny drobného červeného bobulovitého a peckovitého ovoce s delikátní nazrálostí, lahodné čokoládové pralinky Lindor Milk a drobnou pozornost pro dokonalý vinný servis.

Obsah balíčku


Champagne de Saint Gall

Pierre Vaudon rosé brut Champagne, 0,75 l

Tělově růžová barva s tmavými odlesky a intenzivním, jemným perlením. Příjemná čistá vůně drobného červeného bobulovitého a peckovitého ovoce s delikátní nazrálostí. Středně plná, až plnější chuť, s výraznou minerálností a decentní kořenitostí, jež je zdůrazněna intenzivním perlením. Středně dlouhý závěr.
Druh vína
Šumivé
Zbytkový cukr
Suché
Země původu
Francie
Vinařství
Champagne de Saint Gall
Procento alkoholu
12,5 %
Ocenění
Prague Wine trophy 2015 90 b, Prague Premium Gold
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.