Viale Regione Siciliana,
Palermo 399-90129

Zobrazit na mapě


+39 091 6574305
http://tascadalmerita.it/

Vinařství Tasca d’Almerita

Tasca d´Almerita je sicilské vinařství s dlouhou historií. Už v roce 1830 zakoupila šlechtická rodina d´Almerita několik hektarů vinic v překrásném sicilském vnitrozemí. V současnosti vinařství patří více jak 600 hektarů vinic na perfektních místech. Víno, které přímo v Sicílii vyrábí 70 lidí, se produkuje do 4 světových kontinentů.

Vína ze známého italského vinařství jsou ceněna po celém světě. Pěstují se v 5 různých resortech. Proces výroby je tak jiný v každém místě. Přizpůsobený tomu, aby plně zdůraznil unikátnost místního terroir. Na základě toho se vybírají i vhodné odrůdy pro vinice. Tasca d´Almerita používá jak tradiční a historické výrobní techniky, tak i nejnovější technologické poznatky. To vytváří vína s dokonalou harmonií a jedinečným charakterem.

Vína z Tasca d´Almerita jsou známá po celé Itálli. 40 % produkce putuje do světa milovníkům dobrého vína. Vinařství pravidelně získává vysoká ocenění v odborných kruzích, což se projevuje vysokou konzumací v kruzích méně odborných. Významné pocty za kvalitní práci se mu dostalo v roce 2012, kdy obdrželo označení „Italské Vinařství roku 2012“.

Až ochutnáte jejich vína, pochopíte, proč tomu tak je.