Vánoční soutěž Dermacol a Vinotéka Globus

Pánská kosmetika

Legendární česká kosmetická značka Dermacol uvedla poprvé v historii kompletní ucelenou řadu pro muže. Pánská řada Dermacol Men Agent zahrnuje veškeré produkty, které může muž potřebovat při každodenní hygieně. Na dvě desítky produktů zahrnují klasické sprchové gely v minimalistickém provedení 3v1 nebo 5v1, krémy na obličej, ale například i speciální olej na vousy.

Nová pleťová řada Collagen+

Stres, mimika nebo nervozita se často projeví i na stavu pokožky kde způsobuje vznik vrásek. První pomoc při náznacích stárnutí pleti může poskytnout speciálně vyvinutá řada Collagen+ od značky Dermacol. Intenzivní omlazení pleti s novinkou Collagen+ a kompletní péče pro pleť od 35 let věku.

Dermacol Collagen+

Dermacol Men Agent

  
     

Výherní vína

K pánskému balíčku produktů Men Agent vybíráme suché červené víno Bodegas Añadas Abancay Mascara del Sol ze Španělska s výraznou granátově červenou barvou, terakotovým okrajem a vyšší viskozitou. Jeho aroma je středně intenzivní, připomínající velmi zralé peckové ovoce, vavřín a sušené luční květy. V chuti je víno lehce nasládlé, s tóny připomínajícími jahodový nebo malinový džem, sušená červená jablka či kompotované třešně. Středně dlouhá dochuť.

Dámy zase jistě kromě pleťové péče Collagen+ bílé bio víno Belliccia Trebbiano d´Abruzzo DOC z Itálie. Ocení jeho světle zlatavou barvu s mosaznými odlesky a velmi dobrou viskozitou. Jemná ovocitá vůně připomíná citrusy a bílé broskve. Harmonická chuť je svěží, delikátní, opět s nádechem citrusů a bílého čaje. Středně dlouhý závěr.

Bodegas Añadas
Abancay Mascara del Sol
Belliccia
Trebbiano d´Abruzzo DOC
     

Vína exkluzivně u nás