Jarní sezona - Viotéka Globus

Sortiment našeho e-shopu sestává z vín, která nejsou běžně dostupná na regálech obchodních řetězců a mají za cíl nabídnout našim zákazníkům širší nabídku vín, než kterou naleznou právě v našich hypermarketech. Jde o sortiment menších tuzemských vinařství, ale i o nabídku exkluzivních zahraničních vín.

Zároveň v sortimentu Vinotéky zákazníci najdou výběr oblíbených vín, která jsou dostání i v našich hypermarketech.

Výhodou pro naše věrné zákazníky je právě možnost objednat si nad rámec svého oblíbeného sortimentu z hypermarketu i vína, která nenajde v regále. Pokud by si chtěl vybrat z vín, která jsou jak v regále, tak on-line, může si je z pohodlí domova objednat a nechat doručit na zvolený hypermarket, nemusí je tak složitě hledat v regále.

Pokud nemá zrovna cestu na prodejnu, může si své oblíbené víno opět objednat a nechat zavézt až domů. Naši zákazníci se mohou již několik let spolehnout na kvalitní výběr vín.

Na e-shopu si navíc mohou přečíst podrobný popis vína a dozví se i o doporučeném pokrmu. Samozřejmostí je sommelierský servis, kdy se snažím poradit či sestavit balíček vín přesně požadavků zákazníka. Kontaktovat mne může zákazník e-mailem na sommellier@globus.cz, nebo přes chatovací okno přímo na webu Vinotéky.

Jaro je tady. Jaké budou trendy v nadcházejícím období a na jaká vína se můžete v rámci e-shopu Vinotéka těšit?

Jaro je spojeno s obdobím Velikonoc a pro ně typickými pokrmy ze skopového masa. K jehněčí pečínce se dobře hodí středně plná až plná červená vína z Francie či Španělska, nebo i plnější tuzemská červená vína, jako např. odrůda André nebo Zweigeltrebe.

S přibývajícími slunečními paprsky a delším dnem přijde i období lehkých bílých vín. 

Z našich novinek můžeme doporučit šťavnaté jihoafrické Chardonnay. Od Vinařství Volařík minerální Ryzlink vlašský z vinařské obce Perná či příjemně aromatický polosuchý Muškát moravský od Zámeckého vinařství Bzenec. Všechna tato tři svěží vína skvěle doplní jarní pokrmy a zpříjemní všední i nevšední den.

Zároveň jsme koncem března spustili malou ochutnávku vín z letošního Salonu vín, navštivte náš výběr. 

Nová vína pro vás vybíráme neustále, průběžně můžete novinky sledovat zde.

Na zdraví a ať Vám víno od nás chutná.

Vína exkluzivně u nás

Monts d´Aubune Vacqueyras AOC

  • Červené
  • Suché
  • 2015
  • AOP

249,-

Exkluzivně u nás

Jean Geiler Kuehn Crémant d´Alsace brut

  • Šumivé
  • Suché

279,- 229,-

-17% Exkluzivně u nás Akce

Davinus Sylvánské zelené pozdní sběr

  • Bílé
  • Suché
  • 2015
  • Pozdní sběr

179,-

Exkluzivně u nás České víno