Protože vína použitá pro reklamní a propagační účely jsou v České republice daňově uznatelným nákladem, můžete firemní vína jednoduše zařadit do nákladů Vaší společnosti. Díky tomu ušetříte také na dani z příjmu, protože bezúplatně darovaný reklamní předmět ve formě tichého vína není zatížen DPH.

S našimi víny se trefíte do černého

Potřebujete poradit s výběrem vína k firemnímu rautu? Sháníte dárek pro obchodní partnery či zaměstnance? Vedle nabídky na míru od naší sommelierky můžete využít také doprovodné služby – grafické zpracování visaček či etiket s logem Vaší společnosti na zakoupené lahve, individuální cenovou nabídku a dopravu zdarma nad 1 500 Kč.

Podmínky pro daňové zvýhodnění reklamního vína

Vybírat můžete tzv. tichá vína, tedy prakticky téměř všechna nešumivá vína. Láhev reklamního vína musí být obsahovat logo, ochrannou známku firmy nebo název propagované služby či zboží. Nevíte-li si rady, postačí např. visačka s Vaším logem.

Cena reklamního vína nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH, a to včetně případných nákladů na tisk reklamních etiket nebo dárkové balení apod.

Nákup na IČO

Chcete-li vystavit daňový doklad s Vašimi fakturačními údaji, kontaktujte nás na základě Vaší objednávky na e-mail info@globus.cz.

Chcete-li na fakturu objednat větší než níže uvedené množství vína, prosím kontaktujte naši sommelierku na 730 562 033.

  • 90 litrů tichého vína
  • 60 litrů šumivého vína
  • 20 litrů meziproduktů (fortifikovaná vína)
  • 10 litrů lihovin

Vybrané výrobky dle zákona č. 353/2003 Sb. o spotřebních daních prodávané společností Globus ČR, k.s. jsou určené pouze pro osobní potřebu fyzických osob nikoliv pro další distribuci.

Nabídky pro firmy

Všechny Vaše poptávky zpracuje individuálně naše sommelierka, můžete se tedy spolehnout, že obdržíte nabídku na míru Vašim požadavkům. Stačí, když nám dáte vědět, zda sháníte víno na firemní akci nebo dárek pro partnery, a vše ostatní už doladíme společně.

V případě zájmu Vám zprostředkujeme také grafické služby a tisk visaček, etiket nebo dárkových voucherů s logem Vaší firmy.

Firemním zákazníkům snižujeme také limit pro doručení zdarma. Objednáte-li nad 1 500 Kč, dopravu hradíme za Vás.

Kontaktujte nás

VinotékaGlobus