Hyundai Vinotéka VIN6 Hyundai

Podrobné informace

Typ použití
Uskladňování
Hlučnost
38 dB
Energetický štítek / třída
A+
Spotřeba energie (kWh)
97
Vnitřní objem
16 l
Hmotnost
9,3 kg
Výška
37,8 cm
Šířka
25,2 cm
Barva
Černá
Použití
Umožňuje nastavit optimální teplotu vína
Popis
Vinotéka nabízí ideální teplotní podmínky pro víno přímo u vás doma. Umožňuje nastavit optimální teplotu v rozmezí 8-18 °C. Aktuální vnitřní teplota je zobrazena na LED displeji s modrým podsvícením. Díky polovodičovému chladicímu systému je vinotéka tichá a bez vibrací. Díky své úspornosti se řadí do en. třídy A+.
Výrobce
Hyundai
Manuál

Návod k použití- Vinotéka Hyundai

  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.