Hyundai Vinotéka VIN6 Hyundai

Podrobné informace

Typ použití
Uskladňování
Hlučnost
38 dB
Energetický štítek / třída
A+
Spotřeba energie (kWh)
97
Vnitřní objem
16 l
Hmotnost
9,3 kg
Výška
37,8 cm
Šířka
25,2 cm
Barva
Černá
Použití
Umožňuje nastavit optimální teplotu vína
Popis
Vinotéka nabízí ideální teplotní podmínky pro víno přímo u vás doma. Umožňuje nastavit optimální teplotu v rozmezí 8-18 °C. Aktuální vnitřní teplota je zobrazena na LED displeji s modrým podsvícením. Díky polovodičovému chladicímu systému je vinotéka tichá a bez vibrací. Díky své úspornosti se řadí do en. třídy A+.
Výrobce
Hyundai
Manuál

Návod k použití- Vinotéka Hyundai

  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Úplná pravidla Soutěže o vstupenky na XI. Vinařský ples

Zkuste letošní vinařskou sezónu zahájit stylově a přijměte naše pozvání na XI. Vinařský ples. Pro čtyři z Vás máme vstupné pro čtyři osoby v celkové hodnotě 1 960 Kč. Kompletní pravidla soutěže najdete v tomto článku.

Inspirace na dárky k narozeninám: Víno podle znamení zvěrokruhu

Darovat k narozeninám víno, to není snadné. Chcete-li se s výběrem opravdu trefit, inspirujte se naší typologií odrůd, která vychází z vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Díky ní ideálně odhadnete, jak spolu ladí temperament darovaného vína a oslavence.

První novinka roku: Mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství

Představujeme první novinku letošního roku, a sice exkluzivní mešní vína z Arcibiskupského zámeckého vinařství Kroměříž. Jejich prvotřídní kvalitu ocení zejména milovníci tradičně vyráběných přírodních vín. Zároveň si můžete přečíst rozhovor s panem Milanem Palkovičem, osobou pověřenou Českou biskupskou konferencí vykonávat liturgický dozor nad výrobou mešních vín v ČR.