Petr Bunža Zweigeltrebe rosé pozdní sběr

České víno

Světle lososová barva s cihlovým odleskem a velmi dobrou viskozitou. Vůně má ovocný charakter připomínající červené zahradní ovce, jako jsou třešně, s lehkým nádechem smetany na konci čichového vjemu. Chuť je navazuje na ovocný projev zahradních plodů a je zakončena jemným kořenitým nádechem. Střední závěr. Víno je vhodné vypít do tří let.

Servírujte


9-11

Doporučujeme ke grilovaným pokrmům, např. zelenině nebo drůbeži.

Podrobné informace

Země původu
Česká republika
Zbytkový cukr
Polosuché
Druh vína
Růžové
Vinařství
Petr Bunža
Jakostní zatřídění
Pozdní sběr
Podoblast
Slovácká
Obec
Vracov
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Objem
0,75 l
Plněno v
Plněno vinohradníkem: Petr Bunža, Bzenec 137, Česká republika
Procento alkoholu
12 %
Oblast
Morava
Ročník
2015
Odrůda
Zweigeltrebe rosé
  • Nad 1800 Kč zdarma
  • Doručení do druhého dne
  • Poradíme s výběrem

Mohlo by vás zajímat

Poznejte vína Bohemia Sekt

Pojďte se s námi a s naší blogerkou Janou podívat pod pokličku výroby oblíbených šumivých vín Bohemia Sekt. A nezapomeňte, že k nákupu dvou libovolných produktů Bohemia Sekt získáte až do konce roku profesionální sektovou zátku zdarma.

Vánoční soutěž o 6 balíčků Dermacol

Nadělte si vánoční dárky trochu dřív a soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Dermacol. Těšit se můžete na dárky z nové pleťové řady Collagen a pánské řady Men Agent doplněné o skvělá vína, která vybrala naše sommelierka. Soutěže najdete na našem Facebooku nebo na našem Instagramu.

Seznamte se s bulharskými víny

Přijměte naše pozvání na výlet do Bulharska a poznejte díky naší blogerce Janě lokální vína, která se svou kvalitou bohatě vyrovnají výběrovým vínům z jižní Evropy nebo Nového světa. Bulharsko je zemí krásných hor, antických památek a rozkvetlých údolí damašských růží. První vinice zde byly založeny před více než 3 000 lety Thráky, dávnými předky dnešních Bulharů.